PORADY VIDEO W SIECI

KONTAKT

Optifeed Sp. z o. o.
ul. Złotoryjska 2b
Chojnow 59-225
NIP: 691-253-74-77

nr rachunku bankowego:
84 1090 2398 0000 0001 1449 8131
Sklep internetowy:
www.opti-shop.abstore.pl
Zamówienia detaliczne i hurtowe:
tel: 531 927 123
e-mail: biuro@optifeed.pl

Paulina
mgr inż.
Paulina Cytrycka

doradztwo żywieniowe,
sprzedaż hurtowa
mob.+48 606 122 889
paulina@optifeed.pl
SARA
inż. Sara Nicpoń
doradca klienta,
obsługa zamówień detalicznych
mob. +48 695 354 819
sara@optifeed.pl
Aurelia
Aurelia Porczak
rachunki i księgowość
mob. +48 570 618 849
aurelia@optifeed.pl
mgr inż. Magdalena Procek
doradca klienta,
obsługa zamówień detalicznych
województwo śląskie i opolskie
mob. +48 790 277 213
magda.procek@optifeed.pl
Karolina Borys-Piotrkowska
doradca Klienta
obsługa zamówień detalicznych
województwo kujawsko-pomorskie,
łódzkie, wielkopolskie
mob: +48 668 441 990
karolina@optifeed.pl
Agnieszka
mgr inż. Agnieszka Waliczek
doradca klienta
obsługa zamówień detalicznych
województwo małopolskie i podkarpackie
mob. +48 503 728 043
agnieszka@optifeed.pl
Dawid Bugaj
dostawy i magazyn
mob. +48 575 627 123
Łukasz Cytrycki
Prezes OptiFeed Sp. z o.o.
l.cytrycki@optifeed.pl