PORADY VIDEO W SIECI

ZAUFALI NAM

Jarosław Skrzyczyński
Aktualny Mistrz Polski Seniorów w Skokach przez Przeszkody. Wybitny polski jeździec, finalista i zwycięzca licznych zawodów rangi międzynarodowej. Najwyżej sklasyfikowany polski zawodnik światowego rankingu FEI.
Nasze pasze ceni za najlepsze efekty stosowania.
Anna Łukasik
Aktualna Mistrzyni Polski Seniorów w Ujeżdżeniu. Młoda i utalentowana zawodniczka, finalistka licznych zawodów rangi międzynarodowej.
Annę do współpracy z nami zachęciła rekomendacja Mistrzyni Świata w Ujeżdżeniu - Charlotte Dujardin.
Paweł Warszawski
Wielokrotny medalista mistrzostw Polski i Europy w WKKW. Utalentowany zawodnik Klubu SJ Baborówko od lat stale dysponujący kilkoma końmi do startów w zawodach wysokiej rangi.
Paweł docenia rolę prawidłowego żywienia w sporcie wyczynowym.
Beata Dzikowska
Utytułowana zawodniczka Sportowych Rajdów Konnych i autorytet trenerski tej dyscypliny. Prowadzi profesjonalny Ośrodek ChampionStable z pensjonatem dla koni w przygotowaniu do Sportowych Rajdów i w treningu pokazowym.
Pani Beata stawia tylko na renomowane i sprawdzone marki.
Adam Wyrzyk
Uznany trener koni wyścigowych i koni arabskich. Od lat w czołówce rankingu najlepszych polskich trenerów. Prowadzi ośrodek treningowy w Podbieli ok 50km od Warszawy.
Docenia wpływ skutecznych produktów na kondycję i wydolność, stawia tylko na sprawdzone rozwiązania.
Magdalena & Krzysztof Prasek
Utytułowana para zawodników konkurencji skoków przez przeszkody. Prowadzą firmę Interhorse, trening i sprzedaż koni sportowych.
Właściwa opieka i trening to priorytet dla Magdy i Krzysztofa w związku z czym żywienie odgrywa jedną z kluczowych ról w ich codziennej pracy.
Profesjonalny Ośrodek Ujeżdżeniowy i najlepszy Klub Ujeżdżeniowy w Polsce własności zawodniczki Dominiki Kraśko-Białek.

W nowoczesnej infrastrukturze Ośrodka szkolą się kadrowicze reprezentacji Polski w Ujeżdżeniu.
Hodowla ​K​oni P​ARKITNY​
W miejscowości Kowary w pięknej Kotlinie Jeleniogórskiej Rafał Parkitny- syn założyciela hodowli Bogdana hoduje konie w oparciu o najlepsze linie sportowych wierzchowców na świecie.​ ​Wspaniałe warunki rozwoju jakie stwarza tamtejszy region i wielka pasja właścicieli czyni tę hodowlę wyjątkową w skali naszego kraju i Europy.