PORADY VIDEO W SIECI
Wsparcie i rozwój koni na każdym etapie życia
Profesjonalna pomoc w rozwoju i karmieniu koni
Wyselekcjonowane produkty służące jak najlepiej koniom

KONTAKT

Optifeed Sp. z o. o.
ul. Złotoryjska 2b
Chojnow 59-225
NIP: 691-253-74-77
nr rachunku bankowego:
84 1090 2398 0000 0001 1449 8131
Sklep internetowy:
www.opti-shop.abstore.pl
Zamówienia detaliczne:
tel: +48 531 927 123 lub +48 533 184 768
e-mail: biuro@optifeed.pl

Zamówienia hurtowe:
tel +48 606 122 889, +48 531 927 123
e-mail: paulina@optifeed.pl, l.cytrycki@optifeed.pl

Paulina
mgr inż.
Paulina Cytrycka

doradztwo żywieniowe,
sprzedaż hurtowa
mob.+48 606 122 889
paulina@optifeed.pl
Róża
Róża Kuśmierz
doradca klienta, asystentka zarządu,
obsługa zamówień detalicznych
mob.+48 531 927 123
Justyna
Justyna Jarmuziewicz
obsługa Klienta, marketing
mob. +48 533 184 768
Aurelia
Aurelia Porczak
kierownik biura
mob. +48 570 618 849
aurelia@optifeed.pl
Aleksandra Dąbrowska
doradca Klienta
obsługa zamówień detalicznych
województwo łódzkie
mob. +48 502 687 027
ola@optifeed.pl
Karolina Borys-Piotrkowska
doradca Klienta
obsługa zamówień detalicznych
województwo kujawsko-pomorskie
mob: +48 668 441 990
karolina@optifeed.pl
Agnieszka
mgr inż. Agnieszka Waliczek
doradca klienta
obsługa zamówień detalicznych
województwo małopolskie i podkarpackie
mob. +48 536 990 947
agnieszka@optifeed.pl
Alicja Bagińska, Patrycja Pieńkos
obsługa zamówień detalicznych
województwo śląskie
mob. +48 533 151 914
slask@optifeed.pl
Aleksandra Borowiec
obsługa zamówień detalicznych
województwo pomorskie i warmińsko-mazurskie
mob: +48 570 591 332
aleksandra@optifeed.pl
Kamil Brzuszek
magazyn
mob. +48 576 907 567
magazyn@optifeed.pl
Łukasz Cytrycki
Prezes OptiFeed Sp. z o.o.
l.cytrycki@optifeed.pl