PORADY VIDEO W SIECI
Wsparcie i rozwój koni na każdym etapie życia
Profesjonalna pomoc w rozwoju i karmieniu koni
Wyselekcjonowane produkty służące jak najlepiej koniom

O NAS

Szerzenie dobrych praktyk żywienia koni i i dostarczanie najlepszych produktów żywieniowych to priorytet w naszej codziennej pracy i podstawowe założenie naszej działalności. Ponieważ tak jak Ty kochamy konie, z wielką pasją podchodzimy do każdej porady i realizacji.

Od 2010 roku zajmujemy się doradztwem i dietetyką koni. Swoją działalność opieramy na najwyższych standardach żywienia, rzetelności obsługi i zaufaniu.

Znajdujemy rozwiązania poprawiające zdrowotność koni i efektywność użytkowania.

Pasza dla koni to ważny element diety każdego konia, który zapewnia mu odpowiednią ilość składników odżywczych i energii potrzebnych do zachowania zdrowia i siły. Dlatego nasza pasza i sumplementy dla koni pochodzą od sprawdzonych producentów:

Dzięki ścisłej współpracy ze specjalistami ds żywienia koni z Wielkiej Brytanii pomagamy również w trudnych przypadkach koni z problemami natury pokarmowej i metabolicznej.

Oferujemy doradztwo żywieniowe, bilansowanie dawek pokarmowych, monitoring kondycji i masy ciała koni oraz wyselekcjonowane pasze i suplementy.

W trosce o najwyższą jakość naszej obsługi dobieramy produkty wg kryteriów związanych z najnowszymi doniesieniami nauki o żywieniu koni oraz renomą producenta. Importujemy i dystrybuujemy produkty najlepszych brytyjskich producentów: Saracen Horse Feeds, Dengie, Dodson and Horrell, Hilton Herbs, NutriScience oraz TopSpec.

Saracen Horse Feeds Ltd

Saracen Horse Feeds

Saracen Horse Feeds Ltd to niezależna rodzinna firma posiadająca 150-cio letnie doświadczenie w produkcji pasz dla zwierząt. Saracen od lat szczyci się dziedzictwem rodziny i pozostaje wierny wartościom takim jak: zaufanie, uczciwość, jakość i oddanie na rzecz wyjątkowej obsługi klienta.

W szczególnie wymagających warunkach rynkowych Saracen łączy wymienione wartości z nowoczesnymi możliwościami produkcyjnymi i pozostaje w czołówce światowych producentów pasz. Saracen spełnia najwyższe standarty jakości i utrzymuje integralność mieszanek wg wytycznych dostosowanych do potrzeb koni oraz kontroli jakości UFAS, Beta NOP i FEMAS.

Dengie

Dienge

DENGIE jest czołowym angielskim producentem mieszanek włóknistych dla koni i największym dostawcą lucerny na terenie wysp. Od 1968 roku dostarcza surowców paszowych najwyższej jakości spełniających standarty ISO 9001, FEMAS, BETA NOPS.

Dengie cieszy się również statusem A Royal Warrant of Appointment - gwarancją najwyższej jakości pasz dla koni udzieloną przez Jej Wysokość Królową Elżbietę II.

Dodson and Horrell

Dodson and Horrell

Lider na rynku brytyjskich pasz dla koni najwyższej jakości. Renoma marki rozciąga się już od roku 1939 pośród prawdziwych pasjonatów koni i kuców oraz profesjonalistów wszystkich dyscyplin sportowych i wyścigowych.

Dodson and Horrell szczyci się rodzinnym dziedzictwem wiedzy i receptur oraz gwarancją jakości nadaną przez Królową Elżbietę II. Uznana na całym świecie za wyjątkowo skuteczne produkty w szerokim asortymencie oraz doradztwo żywieniowe.

Hilton Herbs - zioła dla koni

Hilton Herbs

Od 25 lat produkuje suplementy ziołowe dla koni i cieszy się wielkim sukcesem w dystrybucji na całym świecie. Jest jedyną działalnością tego rodzaju w Wielkiej Brytanii prowadzoną przez wykwalifikowaną zielarkę medyczną. Hilary Self jest pasjonatką zwierząt, autorką dwóch książek zielarskich dedykowanym koniom, prowadzi badania nad zastosowaniem ziół w terapiach różnych zwierząt oraz praktykę ziołoleczniczą dla ludzi.

Wyjątkowe produkty tej marki łączą najwyższą jakość ziół i skuteczne receptury pomagające w licznych problemach zdrowotnych i w codziennej profilaktyce.

NutriScience

NutriScience NutriScience jest wiodącym w Irlandii producentem suplementów dla zwierząt. Założona w 1999 od samego początku zdobywa szereg nagród biznesowych i innowacyjnych. NutriScience, część grupy Swedencare, szczyci się ciągłymi inwestycjami w badania i rozwój. Doświadczony zespół technologów zapewnia doskonałą jakość i skuteczność produktu. Wszystkie produkty firmy są opracowane na podstawie najnowszych badań naukowych w dziedzinie żywienia.