PORADY VIDEO W SIECI
Wsparcie i rozwój koni na każdym etapie życia
Profesjonalna pomoc w rozwoju i karmieniu koni
Wyselekcjonowane produkty służące jak najlepiej koniom

ZAUFALI NAM

Jarosław Skrzyczyński Aktualny Mistrz Polski Seniorów w Skokach przez Przeszkody. Wybitny polski jeździec, finalista i zwycięzca licznych zawodów rangi międzynarodowej. Najwyżej sklasyfikowany polski zawodnik światowego rankingu FEI. Nasze pasze ceni za najlepsze efekty stosowania.
Anna Łukasik Aktualna Mistrzyni Polski Seniorów w Ujeżdżeniu. Młoda i utalentowana zawodniczka, finalistka licznych zawodów rangi międzynarodowej. Annę do współpracy z nami zachęciła rekomendacja Mistrzyni Świata w Ujeżdżeniu - Charlotte Dujardin.
Bartłomiej Kwiatek Mistrz Świata w Powożeniu Zaprzęgami Jednokonnymi 2018, wielokrotny medalista Mistrzostw Świata w Powożeniu; mulitimedalista Mistrzostw Polski; wielokrotny zwycięzca Rankingu Światowego Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEI Bartek wybrał nas ze względu na profesjonalną obsługę i najlepsze produkty.
Weronika Kwiatek Vice Mistrzyni Świata w Powożeniu Zaprzęgami Jednokonnymi 2016; indywidualnie i drużynowo. Medalistka Mistrzostw Polski i MPMK. Od początku 2016 roku Trener Kadry Singli . Pani Weronika docenia naszą profesjonalną pomoc żywieniową i obsługę oraz jakość produktów.
Paweł Warszawski Wielokrotny medalista mistrzostw Polski i Europy w WKKW. Utalentowany zawodnik Klubu SJ Baborówko od lat stale dysponujący kilkoma końmi do startów w zawodach wysokiej rangi. Paweł docenia rolę prawidłowego żywienia w sporcie wyczynowym.
Beata Dzikowska Utytułowana zawodniczka Sportowych Rajdów Konnych i autorytet trenerski tej dyscypliny. Prowadzi profesjonalny Ośrodek ChampionStable z pensjonatem dla koni w przygotowaniu do Sportowych Rajdów i w treningu pokazowym. Pani Beata stawia tylko na renomowane i sprawdzone marki.
Adam Wyrzyk Uznany trener koni wyścigowych i koni arabskich. Od lat w czołówce rankingu najlepszych polskich trenerów. Prowadzi ośrodek treningowy w Podbieli ok 50km od Warszawy. Docenia wpływ skutecznych produktów na kondycję i wydolność, stawia tylko na sprawdzone rozwiązania.
Magdalena & Krzysztof Prasek Utytułowana para zawodników konkurencji skoków przez przeszkody. Prowadzą firmę Interhorse, trening i sprzedaż koni sportowych. Właściwa opieka i trening to priorytet dla Magdy i Krzysztofa w związku z czym żywienie odgrywa jedną z kluczowych ról w ich codziennej pracy.
Klub Jeździecki Trachy Gliwice Tadeusza,
Pauliny i Łukasza Kozy
Ośrodek i Klub wspaniałego trenera i jego dzieci, w którym od podstaw trenuje się przyszłe konie-czempiony parkurów oraz szlifuje utalentowanych zawodników skoków przez przeszkody.
HEAA​ Stajnia Państwa Ewy i Andrzeja Opłatków w której trenują Andrzej Opłatek jr i Krzysztof Ludwiczak. Perfekcyjna opieka dla koni i trening sportowy w najlepszym wydaniu. Z dumą karmimy konie HEAA od 2014 roku.
K.S. Centurion Profesjonalny Ośrodek Ujeżdżeniowy i najlepszy Klub Ujeżdżeniowy w Polsce własności zawodniczki Dominiki Kraśko-Białek.

W nowoczesnej infrastrukturze Ośrodka szkolą się kadrowicze reprezentacji Polski w Ujeżdżeniu.
Hodowla ​K​oni P​ARKITNY​ W miejscowości Kowary w pięknej Kotlinie Jeleniogórskiej Rafał Parkitny- syn założyciela hodowli Bogdana hoduje konie w oparciu o najlepsze linie sportowych wierzchowców na świecie.​ ​Wspaniałe warunki rozwoju jakie stwarza tamtejszy region i wielka pasja właścicieli czyni tę hodowlę wyjątkową w skali naszego kraju i Europy.